gogi03 (gogi03) wrote,
gogi03
gogi03

Тарасівка. Громадські слухання.В суботу, 18 липня, відбулись громадські слухання щодо генплану в селі Тарасівка, Києво-Святошинського р-ну.
В якому я живу.
Новий "генплан" передбачає перетворення Тарасовки з, нехай і не зразкового, але села, на спальний район Києва. Як вже "проканало" в Крюківщині чи Білогородці. Скажемо прямо - на гетто.
Хоча перед цим сільський голова Сизон В.Г. запевнив мене, що він все зрозумів, і багатоповерхівок тут не буде (і, до речі, підтвердив це перед громадою), "мєня тєрзают смутниє сомнєнія". Нагадаю, прибуток забудовників за скромними підрахунками, складе 100 000 000 доларів. Вже занадто впевнено і зверхньо поводився автор цього "дива містобудування" - Ханенко Олег Іванович - керівник архітектурно-планувальної бригади N 5 інституту "УкрНДІпроцивільсільбуд". Втім, це звичайний стиль поводження подібних "специалістів" - пам'ятаю ще по битві за Шулявську розв'язку. "Ви нє спєциаліст", "бєз вас разбєрьомся", "все буде вирішувати містобудівна рада". "Ви в кормушку лєзєтє" - як заявляв мені Воробьйов - автор Московської площі і тому подібних див інфраструктури.
Я не "лєзу в кормушку", я не свиня. В гробу я бачив їхню містобудівну раду. Вже навирішували. Країна схожа на щось середнє між Бангладешем і Північною Кореєю. завдяки таким "спеціалістам", яким гроші забудовників давно виїли залишки совісті і здорового глузду, вже не кажучи за професіоналізм, яким там ніколи і не пахло.
Щоб припинити спекуляції на моїй нібито політичній заангажованості (на балотуванні на голову сільради тощо) заявляю - Я НЕ ПІДУ НА ГОЛОВУ СІЛЬРАДИ. В цей раз - точно. Чому? В мене зобов'язання по роботі, перед сім'єю, і, нарешті, я банально не виживу на "ставку" голови сільради. На 2500 чи скільки там гривень. Красти я не вмію, а займатись цим паралельно не те що з будівництвом і архітектурою, а і з садівництвом і сноубордом я не бачу жодної можливості. А всім, хто вірить в чиюсь таку можливість - раджу задуматись, чи не занадто вони довірливі. Я вже зробив, що міг. Громада зрозуміла, маю надію, що з нею буде, в разі перемоги людей, що стоять за "ханенками". Слово за громадою.
За відео дякую Володя Гуцуляк
Прошу про перепост всіх тарасовчан, боярчан і просто небайдужих.
Tags: Архитектура, Политика, Украина
Subscribe

 • А если стал прорабом...

  ...родишься баобабом. И будешь баобабом тыщу лет пока помрешь. В общем, устав от тотальной (в некоторых сферах до 99%) дегенерации и косорукости…

 • "Тарасівка в боротьбі."

  Политики и архитектуры пост. Ну, продолжаем разговор. Как я ни старался на все плюнуть, забыть свое партейно-кандидатско-активистское прошлое,…

 • На заметку озабоченным киевлянам )))

  Спросил, например, пару знакомых голубых, че, мол, на парад идете? Не, говорят, нафиг нада... Я вот думаю, если оно голубым нафиг нада, то вам-то оно…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments